Polecamy! Numery alarmowe w Polsce Pierwsza pomoc - osoba nieprzytomna oddychająca i pozycja bezpieczna Pierwsza pomoc - krwawienie z nosa Pierwsza pomoc - krwotok zewnętrzny Pierwsza pomoc - epilepsja (padaczka) Pierwsza pomoc - zadławienie (zakrztuszenie) Pierwsza pomoc - oparzenie termiczne pierwszego stopnia Pierwsza pomoc w przypadku nagłego zatrzymania krążenia Pierwsza pomoc - złamanie proste przedramienia

Pierwsza pomoc

Polecamy!

Drodzy Rodzice/Opiekunowie!

Zachęcamy wszystkich Państwa do odwiedzenia strony www.szkolenia-bhp24.pl, na której znajdą Państwo materiały edukacyjne na temat pierwszej pomocy.

Zapraszamy również do obejrzenia umieszczonych na naszej stronie filmów dotyczących pierwszej pomocy w różnych sytuacjach.

Na stronie www.szkolenia-bhp24.pl znajdą Państwo również grę edukacyjną „Pierwsza pomoc”.

Pamiętajmy jednak, że tylko praktyka czyni mistrza. Wiele organizacji i fundacji organizuje darmowe kursy i szkolenie z pierwszej pomocy. Warto z nich skorzystać i nauczyć się ratować życie - dla bezpieczeństwa najbliższych!