Wiesława Szynawa

Informacje

10.12.2014r byliśmy w muzeum Miejskim w Tychach na lekcji muzealnej pt Prezenty przynosi dzieciątko.Był piękny słoneczny dzień, chociaż trochę mrożny. Idąc zachwycaliśmy się pięknem krajobrazu, który stworzyła matka natura. Pięna śnieżnobiała pierzynka ze szronu pokrywała całą okolicę.W muzeum pdziwailiśmy choinkę wysrtojoną w ozdoby wykonane ze słomy, papieru,piernika.Na choince wisiały papierowe jeże,a pani z muzeum zdradziła nam tajemnicę ich wykonania.

.........................................................................................................................................................................................................................................................

19.12.2014r odbędzie się "Klasowa Wigilia", każde dziecko przynosi mały opłatek i coś na wspólny stół wigilijny.Uczniowie w tym dniu ubierają się odswiętnie.

Miło mi poinformować,że w Miejskim Konkursie Plastycznym pt "Górnicze skarby" nasi uczniowie zdobyli nagrody .Zuzia Kopczyńska -II miejsce, Zosia Bałazy - wyróżnienie, Kuba Bastek- wyróżnienie.

16.12.2014r uczniowie naszej klasy uczestniczyli w Miejskim Konkursie Śpiewania Kolęd i Pastorałek Klas Integracyjnych pt "Wśród nocnej ciszy", zdobywając I miejsce.Naszą klasę reprezentowały następujące osoby: Zuzia Domżał, Agata Milotta, Malwina Spek, Hania Ferdyniok, Michał Siegień.

Bal karnawałowy dla naszej klasy odbędzie się 21.01.2015r o godz.16-18. Na poczęstunek zbieramy po 2 zł.

Zebranie rodziców odbędzie się 28.01.2015r o godz.17.(podsumowanie pracy w pierwszym semestrze).