Warunki ubezpieczenia Procedura zgłoszenia roszczenia po wypadku Wniosek o wypłatę świadczenia

Warunki ubezpieczenia w roku szkolnym 2021/2022

Komunikat w sprawie ubezpieczenia szkolnego NNW

Szanowni Państwo,

Rada Rodziców naszej Szkoły dokonała wyboru oferty ubezpieczenia NNW na kolejny rok szkolny 2021/2022. Dzieci zostały objęte ochroną ubezpieczeniową firmy InterRisk TU S.A.

Ochrona ubezpieczeniowa trwać będzie w okresie: 01.09.2021 – 31.08.2022 r.

SKŁADKA roczna:                        60,00 zł

ATUTY OFERTY:

Ø Świadczenie bólowe wypłacane w przypadku uszkodzeń ciała w następstwie nieszczęśliwego wypadku, które wymagało interwencji medycznej w placówce medycznej oraz co najmniej dwóch wizyt kontrolnych;

Ø Zwrot kosztów za zakup lub naprawę okularów lub aparatów słuchowych do 200 zł;

Ø Świadczenie wypłacane z tytułu pogryzienia przez psa oraz pokąsania lub ukąszenia;

Ø świadczenie wypłacane za pobyt i leczenie w szpitalu – opcja pobyt w szpitalu z powodu choroby  oraz NNW max 100 dni. Stawka za pierwsze 10 dni  - 150,00 zł.

Ø Pakiet KLESZCZ i rozpoznanie boreliozy.

Ø Brak podlimitów w przypadku potrzeby leczenia lub rehabilitacji;

Ø Prosta i szybka procedura likwidacji szkód. Wniosek o wypłatę odszkodowania można wysłać w wersji elektronicznej (na email) lub w wersji papierowej (pocztą).

Ø Pomoc indywidualnie wyznaczonego Opiekuna Placówki przez cały okres ochrony (bez  potrzeby kontaktu z infolinią

Kontakt do Opiekuna placówki:       tel. 887 777 112

Przystąpienia można dokonać poprzez:
- kliknięcie w link :

- wypełnienie formularza i opłacenie składki.

Ubezpieczenie obejmuje uczniów od dnia
01.09.2021 do dnia 31.08.2022.

Przystąpień do ubezpieczenia przez stronę www (on-line) można dokonać do dnia 30.09.2021.