Nazwa konkursu |
Miejsce |
Uczniowie |
Opiekun |
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
|
wyróżnienie
wyróżnienie |
Jakub Wrześniewski 6a
Piotr Ignacy 5a
Nikodem Wspaniały 4c
|
mgr Katarzyna Rutkowska |
Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy "Eksperymentuj i baw się" |
drużynowo III miejsce |
Wiktoria Bąk 3 D |
mgr Jolanta Rogowicz |
Międzyszkolny Konkurs
Matematyczny "O złoty pierwiastek"
|
drużynowo II miejsce |
Katarzyna Buchta 6a
Weronika Długaj 6a
Jakub Wrześniewski 6a
|
mgr Katarzyna Rutkowska |
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny
"Supermat"
|
II miejsce | Piotr Ignacy 5A |
mgr Katarzyna Rutkowska |
Mędziszkolny Konkurs Recytatorski pt. "Wiersze Juliana Tuwima" | IV miejsce | Matylda Stawarska I A |
mgr Joanna Tarasiuk |
VIII MIędzyszkolne Igrzyska Ortograficzne |
drużynowo |
Weronika Długaj |
mgr |
Miejski Konkurs Ortograficzny "Mistrz Ortografii |
II miejsce |
Piotr Marczak |
mgr |
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki |
VIII miejsce |
Piort Ignacy 5 A |
mgr |
Wojewódzki Konkurs Poetycki |
publikacja utworu poetyckiego w Antologii Poezji Dziecięcej |
Mariusz Igła |
mgr |
Konkurs Języka Angielskiego dla klas I-III
Perfect Junior
|
III miejsce |
Hanna Kopczyńska,
Patryk Juszcze
Michał Maćkowiak
|
mgr Adam Osiński |
Rejonowy Konkurs Ortograficzny o Tytuł Bezbłędnego Szóstoklasisty |
III miejsce |
Weronika Długaj |
mgr |
Międzyszkolny Konkurs Interdyscyplinarny WOŚP 2013
|
drużyna zajęła I miejsce |
Katarzyna Buchta, Weronika Długaj,
Paweł Leki, Michał Nowak,
Mateusz Nowok, Maria Ryszka,
Jakub Wrześniewski
VIa |
mgr Katarzyna Rutkowska |
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny OLIMPUS
|
laureat |
Piotr Ignacy |
mgr Katarzyna Rutkowska |
Wojewódzki Konkurs Poetycki |
laureatki oraz publikacja utworu w "Antologii Poezji Dziecięcej" |
Julia Oprzondek |
mgr Dagmara Wilczak |
Rejonowy Konkurs Twórczości Dziecięcej "Niech zaświeci słońce" o Laur Rafała Pomorskiego |
I miejsce
II miejsce
III miejsce
|
Marta Wilczak IVa
Walentyna Grabowska IVa
Karolina Plewnia III d
Mateusz Ratajczak III b
|
mgr Barbara Marter mgr Dagmara Wilczak
mgr Barbara Marter
mgr Jolanta Rogowicz
mgr Danuta Banach |
Igrzyska Miejskie w Szachach Dziewcząt |
III miejsce |
Marta Wilczak IVa, |
mgr Beata Ruszaj |