2009/2010
NAZWA KONKURSU |
MIEJSCE |
UCZNIOWIE |
OPIEKUN |
Międzyszkolny konkurs literacko – plastyczny „Tychy oczami małego artysty” | I miejsce | M. Telej | Teresa Gontarczyk |
Międzyszkolny konkurs literacko – plastyczny „Tychy oczami małego artysty” | II miejsce | M. Bielas | Teresa Gontarczyk |
Międzyszkolny konkurs literacko – plastyczny „Tychy oczami małego artysty” | wyróżnienie | K. Bartosiak | Teresa Gontarczyk |
Rejonowy konkurs fotograficzny „Z życia zwierząt – nie tylko domowych” | wyróżnienie | M. Kopiec | Teresa Gontarczyk |
Rejonowy konkurs literacki „Nie wystarczy dużo wiedzieć, żeby być mądrym” | wyróżnienie | M. Bielas | Teresa Gontarczyk |
Ogólnopolski konkurs literacko – historyczny „Gdy Pierwsza Kadrowa na wojenkę rusza – Polacy na drodze do Niepodległości” | I miejsce | M. Bielas | Teresa Gontarczyk |
XII Rejonowy Konkurs Twórczości Dziecięcej „Niech zaświeci słońce” | II miejsce | K. Bartosiak |
Teresa Gontarczyk |
II edycja Międziświetlicowego Konkursu "Żyj zdrowo i w zgodze z naturą" |
I miejsce |
G. Pala K. Koślacz K. Leszczyńska |
Monika Burzyńska |
XII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Wiatr, wypadek, ogień, woda-strażak zawsze rękę poda" |
I miejsce III miejsce |
P. Dutka A. Rytel |
Monika Burzyńska |
IV Wojewódzki Konkurs Plastyczny |
wyróżnienie |
N. Wspaniały A. Kaczmarska |
Monika Burzyńska Alicja Osińska |
XII Regionalny Festiwal Ekologiczny |
I miejsce |
A. Rytel |
Monika Burzyńska |
III edycja konkursu fotograficznego "Z życia zwierząt- nie tylko domowych" |
wyróżnienie |
G. Pala K. Piekorz |
Monika Burzyńska |
Konkurs Literacko-plastyczny "Wiona, wiosna ach to ty!" |
III miejsce wyróżnienie |
A.Kaczmarska A. Drabik M. Haładuda K. Szymon |
Monika Burzyńska |
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Test Matematyka Plus" |
laureat I stopnia |
Marek Buczko |
Katarzyna Rutkowska |
Miejskie Zawody Pływackie MORIS Pszczyna |
III miejsce stylem grzbietowym V miejsce stylem klasycznym |
Julka Szyja 2a | Wiesława Szynawa |
Miejski Konkurs Plastyczny- Moja Pisanka |
wyróżnienie |
Małgosia Stachoń 2a |
Wiesława Szynawa |
VI Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy- Przygody Kubusia Puchatka |
I miejsce |
Klaudia Leszczyńska 2a |
Monika Burzyńska Alicja Osińska |
Rejonowy Konkurs Twórczości Dziecięcej o Laur Rafała Pomorskiego |
I miejsce |
Monika Stachoń 2a | Wiesława Szynawa |
Miejski Konkurs Ekologiczny |
I miejsce |
Klaudia Leszczyńska 2a Grzegorz Pala 2a Kamila Koślacz 2c | Monika Burzyńska |
Miejski Konkurs Fotograficzny | wyróżnienie | Grzegorz Pala 2a | Monika Burzyńska |
Szkolny Konkurs Plastyczny- Kartka Bożonarodzeniowa |
I miejsce |
Weronika Paluch 2a | Wiesława Szynawa |
Szkolny Konkurs Plastyczny-Złota Polska Jesień |
I miejsce |
Michał Szamota 2a | Wiesława Szynawa |
Szkolny Konkurs –Mistrz Ortografii |
I miejsce |
Kamila Koślacz 2c |
Mariola Kleszcz |
Miedzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2010 |
nagroda II stopnia | Malwina Kubas | Katarzyna Rutkowska |
Miedzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2010 |
nagroda II stopnia | Katarzyna Stanclik | Katarzyna Rutkowska |
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2010 |
nagroda II stopnia | Marek Buczko IVb | Katarzyna Rutkowska |
Mistrzostwa Rejonu w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców | I miejsce |
Piechowiak Jakub VI c Pryszcz Tomasz VI c Kulicki Jakub VI c Liszka Patryk VI c Lewicki Arkadiusz VI a Urban Oskar VI b |
Elżbieta Zawada |
Powiatowe Igrzyska Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców |
I miejsce |
Piechowiak Jakub VI c Pryszcz Tomasz VI c Kulicki Jakub VI c Liszka Patryk VI c Konieczny Kamil VI a Lewicki Arkadiusz VI a Urban Oskar VI a |
Elżbieta Zawada |
Powiatowe Igrzyska Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej |
II miejsce |
Piechowiak J. VI c Pryszcz T. VI c Tarnowski K. VI c Waluga W. VI c Twardowski K. VI c Kulicki J. VI c Drabik K. VI c Wypasek P. VI c Liszka P. VI c Lewicki A. VI a Konieczny K. VI a |
Elżbieta Zawada |
Powiatowe Igrzyska Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej Chłopców |
I miejsce |
Piechowiak J. VI c |
Elżbieta Zawada |
Integrujący Turniej Piłki Nożnej w Gimnazjum nr 3 |
I miejsce |
Piechowiak J. VI c Pryszcz T. VI c Tarnowski K VI c Waluga W. VI c Twardowski K. VI c Kulicki J. VI c Drabik K. VI c Wypasek P. VI c Liszka P. VI c Lewicki A. VI a Konieczny K. VI a |
Elżbieta Zawada |
I Turniej o Puchar Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi |
I miejsce |
Piechowiak J. VI c |
Elżbieta Zawada |
Mistrzostwa Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców |
II miejsce |
Piechowiak Jakub VI c |
Elżbieta Zawada |
Miejski Konkurs Poetycki „Muzyka pana Fryderyka” |
wyróżnienie, publikacja utworu publikacja utworu |
Wojciech Dubaj Weronika Surdel |
Dagmara Wilczak |
III Wojewódzki Przegląd Teatrów |
wyróżnienie |
Julia Oprzondek |
Dagmara Wilczak |
XIII Rejonowy Konkurs Twórczości Dziecięcej „Niech zaświeci słońce” |
II miejsce |
Marta Mazur |
Dagmara Wilczak |
IV Rejonowy Konkurs Literacko-Plastyczny „Wielcy Polacy – Kornel Makuszyński” |
I miejsce |
Wojciech Dubaj |
Dagmara Wilczak |
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Stypendiada - plastyczny |
II miejsce wyróżnienie |
Julia Szyja Julia Kownacka |
Wiesława Szynawa |
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Stypendiada - cztelniczy |
III miejsce wyróżnienie |
Nikola Chrostek Katarzyna Buchta Julia Kownacka |
Danuta Banach Jolanta Rogowicz Wiesława Szynawa |
Miejski Konkurs Wiedzy "Milionerek" |
I miejsce |
Amadeusz Czarnota |
Beata Szyja |
Fryderyk Chopin oczami dziecka |
udział |
Beata Szyja |
|
Ogólnopolski Konkurs Wakacje z Aniołem |
III miejsce |
Oliwer Słupik |
Monika Piwowarska |
Mamo, tato wolę wodę. Kampania edukacyjna na rzecz picia wody | Uczniowie klas 1-3 | ||
Zbiórka baterii | Uczniowie klas 0-3 | ||
Zawody pływackie | II miejsce |
Julia Szyja |
Wiesława Szynawa |
Kartka bożonarodzeniowa w języku angielskim |
II miejsce | Piotr Ignacy | Wiesława Szynawa |
Miejski Konkurs literacko-plastyczny |
I miejsce |
Julia Szyja
|
Wiesława Szynawa |
Konkurs Miejski Ciekawe zakątki Tychów |
II miejsce |
Szymon Polczyk |
Beata Szyja |
Biblioteka Pedagogiczna W bezpiecznym świecie Internetu |
II miejsce |
Michał Głąb |
Jolanta Rogowicz |
Miedzyszkolny Konkurs Kolęd |
III miejsce |
Katarzyna Buchta |
Jolanta Rogowicz |
VIII Międzyszkolny Rambit Ekologiczno-Sportowy |
III miejsce |
Drużyna uczniów klas VI |
Leokadia Bratek |
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Matmatrix" |
II miejsce |
Malwina Kubas |
Katarzyna Rutkowska |
Usuwamy azbest |
II miejsce w województwie |
Uczniowie klas V-VI |
Leokadia Bratek |
Międzyszkolny Konkurs Kolęd |
III miejsce |
Katarzyna Buchta |
Jolanta Rogowicz |
Międzyszkolny Konkurs Literacko-Plastyczny "Mój przyjaciel miś wyrusza do Afryki" |
II miejsce |
Julia Oprzondek |
Dagmara Wilczak |
Międzyszkolny Konkurs |
III miejsce |
Michał Głąb |
Jolanta Rogowicz |
Międzyszkolny konkurs fotograficzny Małe jest piękne "Owady" |
wyróżnienie |
Marta Wilczak |
Katarzyna Ścieszka |
Rejonowy Konkurs Literacko-Plastyczny Wielcy Polacy Kornel Makuszyński |
wyróżnienie |
Adrianna Gałuszka |
Grażyna Grzegórska - Lesiak |
Rejonowy Konkurs Twórczości Dziecięcej o Laur Rafała Pomorskiego |
wyróżnienie |
Agnieszka Grochowiecka |
Grażyna Grzegórska - Lesiak |
2008/2009
NAZWA KONKURSU |
MIEJSCE |
UCZNIOWIE |
OPIEKUN |
Rejonowy konkurs literacki pt. „Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem” | I miejsce | M. Bielas |
Teresa Gontarczyk |
XII Rejonowy Konkurs Twórczości Dziecięcej „Niech zaświeci słońce” | I miejsce | M. Poważyńska |
Teresa Gontarczyk |
XII Rejonowy Konkurs Twórczości Dziecięcej „Niech zaświeci słońce” | wyróżnienie |
E. Kramarczyk |
Teresa Gontarczyk |
XII Rejonowy Konkurs Twórczości Dziecięcej „Niech zaświeci słońce” | wyróżnienie | K. Bartosiak |
Teresa Gontarczyk |
Ogólnopolski konkurs historyczny OXFORD | laureat I stopnia – wyróżnienie | A. Kumor 96/100 pkt |
Teresa Gontarczyk |
Ogólnopolski konkurs historyczny OXFORD | laureat I stopnia – wyróżnienie | R. Dyduch 96/100 pkt |
Teresa Gontarczyk |
Ogólnopolski konkurs historyczny OXFORD | laureat I stopnia – wyróżnienie | F. Prasałek 96/100 pkt |
Teresa Gontarczyk |
Ogólnopolski konkurs historyczny OXFORD | laureat I stopnia – wyróżnienie | J. Kleszcz 96/100 pkt |
Teresa Gontarczyk |
Ogólnopolski konkurs historyczny OXFORD | laureat I stopnia – wyróżnienie | K. Kaczor 96/100 pkt |
Teresa Gontarczyk |
Międzyszkolny konkurs mitologiczny „Płyńmy do naszej Itaki” | wyróżnienie |
Z. Jurczyńska |
Teresa Gontarczyk |
I Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Pamiętajmy o obozach” |
I miejsce III miejsce wyróżnienie wyróżnienie |
Wojciech Głomb Filip Ignacy Wojciech Głomb Filip Ignacy |
Dagmara Wilczak |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Stypendiada Wczesnoszkolna dla uczniów klas II |
III miejsce |
Marta Mazur |
Joanna Tarasiuk |
Ogólnopolski Konkurs „TEST MATEMATYKA PLUS” |
laureat III stopnia laureat V stopnia laureat V stopnia
|
Michał Drabik Rafał Dyduch Jakub Skulski
|
Katarzyna Rutkowska |
Tyski Konkurs Języka Angielskiego „Open Way” |
I miejsce laureatka laureatka laureat laureatka |
Rafał Dyduch Katarzyna Drabik Marta Dziuba Michał Fibich Julia Olszewska |
Gabriela Bilangowska Adam Osiński |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Językowy „Moja Walentynka” |
I miejsce wyróżnienie wyróżnienie |
Karolina Bartosiak Michalina Bielas Wiktoria Strzelec |
Gabriela Bilangowska |
Międzyszkolny Konkurs „Na Olimpijskim Szlaku – od Aten do Londynu” |
III miejsce |
|
Beata Ruszaj |
Wojewódzki Konkurs „Bezpieczny? Internet” |
wyróżnienie |
Wojciech Głomb |
Katarzyna Ścieszka |
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Kocham Cię, Mamo” |
I miejsce |
Wojciech Głomb |
Dagmara Wilczak |
Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Tychy – miejsca znane niezwykłe” |
II miejsce |
Daniel Wagstyl |
Dagmara Wilczak |
Międzyszkolny Rambit Ekologiczno-Sportowy |
I miejsce |
zespół uczniów klas VI |
Ewa Bielińska Leokadia Bratek Katarzyna Ścieszka Magdalena Pstrągowska Beata Ruszaj Elżbieta Zawada |
XII Rejonowy Konkurs Twórczości Dziecięcej „Niech zaświeci słońce” o Laur Rafała Pomorskiego |
II miejsce w kategorii poezji |
Patrycja Zdral |
Dagmara Wilczak |
Międzyszkolne Igrzyska Ortograficzne „Corrida – korrida” |
II miejsce |
Rafał Dyduch Wojciech Głomb Natalia Nita |
Dagmara Wilczak |
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2009 |
nagroda I stopnia |
Malwina Kubas |
Katarzyna Rutkowska |
2007/2008
NAZWA KONKURSU |
MIEJSCE |
UCZNIOWIE |
OPIEKUN
|
Ogólnopolski Konkurs „TEST MATEMATYKA PLUS” |
laureat II stopnia laureatka III stopnia laureat IV stopnia laureatka IV stopnia |
Michał Kret Dominika Okoń Rafał Dyduch Sylwia Okoń |
Katarzyna Rutkowska |
I Ogólnopolski Konkurs Tematyczny „Młody Europejczyk” |
udział |
Jakub Borkowski Rafał Dyduch Kinga Maroszek Filip Prasałek Patryk Ostrowski |
Ewa Bielińska |
Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Drzewa w mieście” |
III miejsce wyróżnienie |
Oliwia Dopierała Malwina Kubas |
Leokadia Bratek |
I Regionalny Festiwal Ekologiczny „Eko-Master” |
wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie |
Dorota Czura Patryk Kurek Magdalena Niedziela |
Ewa Bielińska |
XI Rejonowy Konkurs Twórczości Dziecięcej „Niech zaświeci słońce” o Laur Rafała Pomorskiego |
Laur w kategorii poezji I miejsce w kategorii prozy I miejsce w kategorii poezji
II miejsce w kategorii poezji wyróżnienie w kategorii poezji |
Rafał Dyduch Wojciech Głomb Paola Congiu
Aleksandra Piskorek Joanna Kleszcz
|
Dagmara Wilczak |
XI Rejonowy Konkurs Twórczości Dziecięcej „Niech zaświeci słońce” o Laur Rafała Pomorskiego |
I miejsce w kategorii poezji |
Marta Mazur |
Joanna Tarasiuk |
X Rejonowy Konkurs Recytatorski Szkół Podstawowych i Gimnazjów |
III miejsce wyróżnienie |
Anna Galos Wojciech Głomb |
Dagmara Wilczak |
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski w języku angielskim |
laureatka laureatka laureatka |
Marta Dziuba Anna Galos Michał Fibich |
Gabriela Bilangowska Adam Osiński |
Międzyszkolny Rambit Ekologiczno-Sportowy |
I miejsce |
zespół uczniów klas VI |
Ewa Bielińska Leokadia Bratek Katarzyna Ścieszka Magdalena Pstrągowska Beata Ruszaj Elżbieta Zawada |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Literacki „Mój przyjaciel Miś wyrusza w kosmos” |
wyróżnienie wyróżnienie |
Marta Mazur Julia Sipurzyńska |
Joanna Tarasiuk |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Świat osób niepełnosprawnych widziany moimi oczami” |
III miejsce wyróżnienie |
Julia Sipurzyńska Julia Oprzondek |
Joanna Tarasiuk |
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Matmatrix” |
III miejsce |
Michał Kret |
Katarzyna Rutkowska |
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „O złoty pierwiastek” |
IV miejsce |
Michał Kret |
Katarzyna Rutkowska |
II Międzyszkolny Konkurs Kabaretów „Uśmiechnij się” |
I miejsce |
zespół teatralny „Żółtek” |
Dagmara Wilczak |
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Humorystycznej |
II miejsce |
Anna Galos |
Dagmara Wilczak |
Olimpiada Plastyczno-Językowa „Best” |
laureatka |
Dominika Okoń |
Gabriela Bilangowska
|
Konkurs „Szkolna zbiórka baterii” |
wyróżnienia |
Rafał Dyduch Julia Gierońska Joanna Kleszcz Marlena Marszałek Sonia Myszor Sylwia Szumiło |
Ewa Bielińska |
Międzypowiatowy Konkurs „Mistrz klawiatury” |
II miejsce |
Kinga Maroszek Paulina Pieklarz Natalia Trendak |
Katarzyna Ścieszka |
2006/2007
NAZWA KONKURSU |
MIEJSCE |
UCZNIOWIE |
OPIEKUN |
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2007” |
nagroda II stopnia |
Michał Kret |
Katarzyna Rutkowska |
Ogólnopolski Konkurs „Wszystkie śmieci nasze są” – etap wojewódzki |
wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie |
Rafał Dyduch Angelika Kluk Wiktor Kopyto Klaudia Mirończuk Wiktoria Słonina Mateusz Ścieszka Maciej Szajner |
Ewa Bielińska |
X Rejonowy Konkurs Twórczości Dziecięcej „Niech zaświeci słońce” o Laur Rafała Pomorskiego |
III miejsce w kategorii prozy |
Anita Białkowska |
Danuta Banach |
IX Rejonowy Konkurs Recytatorski Szkół Podstawowych i Gimnazjów |
wyróżnienie |
Anna Galos |
Dagmara Wilczak |
XVII Rejonowy Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej |
wyróżnienie II stopnia |
zespół teatralny „Hejabanana” |
Dagmara Wilczak |
X Rejonowy Konkurs Twórczości Dziecięcej „Niech zaświeci słońce” o Laur Rafała Pomorskiego |
wyróżnienie |
Rafał Dyduch |
Dagmara Wilczak |
X Rejonowy Konkurs Twórczości Dziecięcej „Niech zaświeci słońce” o Laur Rafała Pomorskiego |
III miejsce w kategorii poezji |
Sylwia Szumiło |
Dagmara Wilczak |
III Tyski Konkurs Języka Angielskiego |
laureat |
Sebastian Florczyk |
Gabriela Bilangowska |
Międzyszkolny Rambit Ekologiczno-Sportowy |
I miejsce |
zespół uczniów klas VI
|
Ewa Bielińska Leokadia Bratek Katarzyna Ścieszka Magdalena Pstrągowska Beata Ruszaj Elżbieta Zawada |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Kolędnicy” |
II miejsce III miejsce |
Kaja Słaboń Julia Sipurzyńska |
Joanna Tarasiuk |
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Supermat” |
II miejsce |
Michał Kret |
Katarzyna Rutkowska |
Międzyszkolny Konkurs Literacki „Barwy jesieni” |
I miejsce |
Sylwia Szumiło |
Dagmara Wilczak |
Międzyszkolny Konkurs Literacki „Barwy jesieni” |
I miejsce |
Sonia Myszor |
Dagmara Wilczak |
II Międzyszkolny Konkurs Kabaretów Szkolnych „Uśmiechnij się” |
I miejsce |
zespół teatralny „Żółtek” |
Dagmara Wilczak |
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Humorystycznej |
II miejsce |
Wojciech Głomb |
Dagmara Wilczak |
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Humorystycznej |
III miejsce |
Anna Galos |
Dagmara Wilczak |
Międzyszkolny Konkurs Małych Form Teatralnych |
II miejsce |
zespół teatralny „Hejabanana” |
Dagmara Wilczak |