Nawigacja

Nasze osiągnięcia

Osiągnięcia naszych uczniów w konkursach 2016/2017

Organizator

Tematyka

konkursu/zawodów

Termin

Nazwisko i imię ucznia/Osiągnięcia

Opiekun

Szkolny

B. Schlesinger

J. Rogowicz

 

Kartka Bożonarodzeniowa

15.12.16 r.

kl.I

–wyróżnienie: D. Yeldiz, A. Pontillo

kl.II:

Im – J. Jędrysik,

IIm – Zofia Ostrowska,

IIIm – A. Wąs;

wyróżnienie:W. Drapiński, J. Sławicki,

kl.III:

Im – A.Idczak,

IIm – G. Bałazińska, N. Boba,

III m – A. Milotta, N. Wójcik;

wyróżnienie: O. Gołąb,

 

B. Szyja

M. Kleszcz,

A. Radzik,

U. Rawska,

B. Schlesinger, G. Węgrzyn, W. Szynawa,

J. Rogowicz, D. Banach,

Beata Szyja

„Mój przyjaciel miś”

25. 11. 16r.

30 uczniów z klas 1-3 za największego i najmniejszego misia

Wychowawcy klas 1-3

Lidia Pytel

Agata Drobik

„Moja ulubiona postać z bajki”

 

Klasy I: Im- M.Borecka, IIm –G.Gieleciak, IIIm-T.Kadela

Klasy II: Im- M.Orocz, P.Goździewska, M.Mielczarek, W.Kunysz, W.Łagowska.

Klasy III: Im-Agata Milotta, IIm- P.Bieniek, IIIm- Z.Domżał, wyróżnienie: N. Toczek

Wychowawcy klas 1-3

Kleszcz Mariola

Rawska Urszula

 

„Jesień wokół nas”

5.11.2016 r.

Klasy I:

I m – EmmaDemont Dit Meunier

II m- Emilia Borys

III m- Magdalena Piechniarczyk

Klasy II:

Im– Martyna Orocz, Wojciech Drapiński

II m- Mateusz Farynam, Weronika Heimann

III m- Krzysztof Kozub, Jarosław Rybacki

Wyróżnienie: Patryk Segda, Seweryn Bąk

Klasy III:

I m- Gabriela Bałazińska

II m- Dawid Chełstowski

III m- Kacper Sobolewski

Wyróżnienie: Zofia Oleksik, Michał Gajecki, Hanna Miernik

Wychowawcy klas 1-3

Elżbieta Zawada

Turniej edukacyjno- sportowy

 w ramach programu,, Zdrowe Tychy” pt:,, Jestem aktywny jesienią”.

27.10.2016r.

Wszystkie dzieci zostały wyróżnione

Elżbieta Zawada

Elżbieta Zawada

Nasz finał Euro - turniej piłkarski

28.0 9. 16r.

I m reprezentacja VI klas( Polska)

II m reprezentacja V klas (Portugalia)

III miejsce reprezentacja IV klas(Francja)

Elżbieta Zawada

Elżbieta Zawada

Turniej w mini piłkę koszykowa w ramach programu,, Bezpieczna Szkoła”

23.11. 16r.

I m kl. V b

II m kl. V b ( druga reprezentacja)

Elżbieta Zawada

Elżbieta Zawada

Mistrzostwa szkoły w mini piłkę siatkową w ramach programu,, Bezpieczna szkoła”

30.11.16r.

I m – kl. V b

II m - kl. V c

III m- kl. V a

IV m- kl. IV b

Elżbieta Zawada

Elżbieta Zawada

Mistrzostwa szkoły w mini piłkę nożną w ramach programu,, Trzymaj formę”.

14.12.16r.

Wszystkie dzieci zostały wyróżnione

Elżbieta Zawada

A.Osińska

M. Pstragowska

Konkurs recytatorski „Odżywiamy się zdrowo”.

 

28.10. 16 r.

I miejsce Hanna Miernik 3c
II miejsce Weronika Ratajczak 3b
III miejsce Adrianna Burzawa 3d
Wyróżnienia: W. Nowak 3a, O. Gołąb 3b, D. Dzięgiel Kozioł 3c, A. Idczak 3d,
Z. Makuch 3e, E. Jeżak 3e, M. Spek 3f,
Z. Domżał 3f

Wychowawcy klas 3

E. Zawada

A.Osińska

M. Pstragowska

M. Mitoraj

„Jestem aktywny jesienią” -turniej sportowy udział w kampanii „Zdrowe Tychy”.

 

27.10.2016r.

Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy z wyróżnieniem.

E. Zawada

A.Osińska

M. Pstragowska

M. Mitoraj

A.Osińska

M. Pstragowska

Konkurs plastyczny „Kocham czytać”.

 

25.11.2016r.

I miejsce Maria Janik 2c
II miejsce Zofia Chomać 2f
III miejsce Tymoteusz Przybytek 2b

A.Osińska

M. Pstragowska

Grażyna Grzegórska-Lesiak

„Pięknie piszę piórem”

26.10.2016

Im..N. Rewaj-4b

 

 

Poloniści i wychowawcy klas III-IV

L. Pytel

A. Drobik

Moja ulubiona postać z bajki

25.11.2016

Kl.I I m Maja Borecka

II m Gabriel Gieleciak

IIIm Tomasz Kadela

Kl.II Im Martyna Orocz

IIm Paulina Goździewska

IIm Zofia Ostrowska

IIIm Wiktoria Kunysz

Wyróżnienie Maja Mielczarek

Kl. III Im Agata Milotta

IIm Piotr Bieniek

IIIm Zuzanna Domżał

Wyróżnienie Magdalena Florkiewicz

B. Szyja,

A. Radzik,

D. Gulaszewska, W. Szynawa,

J. Rogowicz

Justyna Zabielska

Konkurs plastyczny w ramach kampanii „Twoje milczenie oznacza zgodę” pt. „Widzisz krzywdę? Reaguj!”

Listopad 2016

I - Natalia Zając – kl. IId

II -Emilia Głód – kl. IIIe

III - Kacper Jedynaczek – kl. IIIe

wyróżnieni:

Alan Walo, Łukasz Ciućka

Marcel Fors, Natasza Szczepaniak, Aleksander Piła, Emilia Brychcy, Oliwia Baca, Natalia Wójcik, Jysz Kinga Zofia Makuch

Wychowawcy klas

Dorota Kupień

Konkurs Wiedzy Biblijnej

Październik 2016

I - M. Biernacki

II – Z. Lis

III – P. Pieczara

Dorota Kupięń

Dorota Kupień

Konkurs na list do Dzieciątka Jezus

Grudzień 2016 r.

K. Jysz

D. Kupień

K. Ścieszka

Konkurs na komputerową kartkę świąteczną

Grudzień 2016

Helena Drzazga 5b

Maksymilian Bulla 5c

Zuzanna Niespodziańska 4a

K. Ścieszka

M. Burzyńska

M. Mitoraj

Konkurs plastyczny „Ptaki  wśród nas”

17.10.16r.

Derya Yilditz –I miejsce

Damla Yilditz – II miejsce

Magdalena Florkiewicz – wyróżnienie

Dawid Pałubicki -  wyróżnienie

M. Burzyńska

M. Mitoraj

M. Burzyńska

M. Mitoraj

 „Pocztówka z Tychów”

 27.10.16r.

Tymon Kryjak-3 miejsce

Filip Jachym-1 miejsce

Lena Musialska-2 miejsce

M. Mitoraj

M. Burzyńska

 

M. Burzyńska

M. Mitoraj

Konkurs muzyczny                

 „ Hej, kolęda!”

22.12.16r.

Oliwia Chwolka-wyróżnienie

Ornelia Janik-wyróżnienie

Jagoda Strzezik-wyróżnienie

Magdalena Pichniarczyk-wyróżnienie

Magdalena Florkiewicz-wyróżnienie

Natalia Toczek-wyróżnienie

M. Mitoraj

M. Burzyńska

M. Pstrągowska

 

 M. Burzyńska

M. Mitoraj

 „Miś”

 30.11.16r.

Zofia Makuch -1 miejsce

Anna Pilarczyk-2 miejsce

Anna Modrzejewska-3 miejsce

Krzysztof Filak-wyróżnienie

Emilia Janik-wyróżnienie

M. Mitoraj

M. Burzyńska

 

 

 

M. Burzyńska

M. Mitoraj

„Wigilijne tradycje w moim domu”

22.12.16r.

Magdalena Pichniarczyk –2miejsce 

Dominik Botor-3miejsce

Adam Pontillo-wyróżnienie

Emilia Jeżak-wyróżnienie

M. Burzyńska

M. Mitoraj

M. Burzyńska

M. Mitoraj

E.Zawada

M.Pstrągowska

Turniej edukacyjno- sportowy. w ramach programu,, Zdrowe Tychy” pt:,, Jestem aktywny jesienią”.

27.10.16r.

Uczniowie ze świetlicy szkolnej

 

M. Burzyńska

M. Mitoraj

E.Zawada

M.Pstrągowska

Międzyszkolny

E. Ryba

W. Szynawa

Konkurs plastyczny „U nas na Śląsku”.

XI / XII

Klasy I:

E. Boryś kl. 1a – 1m.

K. Jakubowska SP-3 – 2m.

M. Młodzik SP-3 – 3m.

Klasy II:

J. Jędrysik kl.2c – 1m.

M. Rubka SP-11 – 2m.

J. Swatowska kl.2g – 2m.

A. Szczyrba kl.2f – 3m.

Klasy III:

I. Mazur SP-37 – 1m.

A. Milotta kl.3f – 2m.

N. Wójcik kl.3a – 3m.

 

E. Ryba

E. Gasz

E. Gasz

 

M. Kleszcz

M. Cymerlik

U. Rawska

K. Cogiel

 

K. Rams

W. Szynawa

J. Rogowicz

SP 19 Tychy

Konkurs Recytatorski

28.10.2106

Matylda Czechańska II miejsce

D. Wilczak

Maria Przybylska – Kępińska

Monika Geisler

Konkurs w ramach innowacji „Święta Teresa – misjonarka miłości”

„Szopki Bożonarodzeniowe”

Listopad

 

 

 

Grudzień

Wyróżnienie Nicole Królak kl. 2b

Wanessa Nogaj kl. 2g

 

 

Wyróżnienie:

Paulina i Wojciech Drapiński kl. 2 b i 2 c

Maksymilian i Gabriel Biernacki kl. VI a i IV c

Olimpia Janiszewska kl. 2g

Klaudia Wiśniewska kl. 3d

Wychowawy

M. Kępińska

M. Geisler

SP nr 10

Międzyszkolny konkurs na najładniejszą szopkę Bożonarodzeniową

Grudzień 2016 r.

M. Biernacki i G. Biernacki

D. Kupień

SP nr 35

Konkurs o Matce Teresie Z Kalkuty

7.12.2016 r

Z. Lis

Z. Surdel

D. Kupień

Kibice Razem

Turniej piłkarski o,, Puchar Kibice Razem”

16.09.16r.

Głuch Daniel VI d

Szachnitowski Jakub VI d

Maślarz Bartłomiej IV a

Koziarz Michał V c

Lindner Daniel V c

Wieczorek Oskar V b

Haładuda Dominik V c

Pytel Marcel V c

E. Zawada

Szkolne Towarzystwo Sportowe

Mistrzostwa Miasta w tenisie stołowym chłopców.

9.11.16r.

Głuch Daniel VI d

Szachnitowski Jakub VI d

Biernacki Gabriel IV c

Biernacki Maksymilian VI a

E. Zawada

Szkolne Towarzystwo Sportowe

Eliminacje do Mistrzostw Miasta w mini piłce koszykowej chłopców.

21.12.16r.

Głuch Daniel VI d

Szachnitowski Jakub VI d

Biernacki Maksymilian VI a

Wieczorek Oskar V b

Zhu Maksymilian V b

Furman Alan VI a

Gąsiorek Łukasz VI a

Dziepak Patryk VI d

Zaborowski Jakub VI d

Tomala Dawid VI d

Tobczewski Dawid VI d

Mnich Dominik VI d

Tabor Kamil VI d

E. Zawada

Świetlica w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Tychach

Miejski konkurs plastyczny „Wartości w moim życiu”.

 

27.09.2016

Krzysztof Molenda, Katarzyna Bereszko

 

A.Osińska

M. Pstragowska

Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Tychach

Międzyszkolny konkursu plastyczno-czytelniczego
„ Rysuj wierszem.”.

21.11.2016

Wyróżnienie: Szymon Sobolewski 2a
Udział: Zofia Makuch kl.3e
Nataniel Rytel 2c
Maria Janik 2c
Wojciech Drapiński 2c

A.Osińska

M. Pstragowska

MOSiR

Tyskie Kryterium Biegów Przełajowych

Bieg 1, 2

Oskar Adamus 4c- 1 miejsce, 2 miejsce

Mikołaj Stępniak- 1 miejsce, 6 miejsce

B. Ruszaj

M. Burzyńska

M. Mitoraj

 

Międzyszkolny konkurs „ Jestem Polakiem”

 

30.11.16r

Anna Pilarczyk-2 miejsce

Zofia Makuch-1 miejsce

Gabriela Dyduch-wyróżnienie

Natalia Toczek-3 miejsce

Lena Musialska-2 miejsce

Derya Yilditz-wyróżnienie

M. Mitoraj

M. Burzyńska

 

ZSP 3              

Tychy

 

 Międzyświetlicowy konkurs plastyczny „Wartości                     w moim życiu ”

 30.09.16r.

Paulina Drapińska-2 miejsce

Hanna Ferdyniok-3 miejsce

 M. Mitoraj

M. Burzyńska

M.Pstrągowska

 Społeczne Towarzystwo Oświatowe              w Tychach.

Konkurs plastyczny „Rysuj wierszem”

 21.11.16r.

Lena Musialska-3 miejsce

Anna Pilarczyk-2 miejsce

Kacper Sobolewski-wyróżnienie

M. Mitoraj

M. Burzyńska

M.Pstrągowska

 

SP18                        Tychy

„Bezpieczny Świetliczak”

29.11.16r

Zofia Makuch– I miejsce

Anna Pilarczyk – I miejsce

M.Mitoraj

M.Burzyńska

Rejonowy

SP 22 Tychy

XX Rejonowy Konkurs Twórczości Literackiej o Laur Rafała Pomorskiego

15.12.2016

Gabriel Biernacki wyróżnienie

Zofia Surdel II miejsce

D. Wilczak

D. Wilczak

SP 22 Tychy

XX Rejonowy Konkurs Twórczości Literackiej o Laur Rafała Pomorskiego

15.12.2016

w kategorii uczniów klas III w dziedzinie prozy

wyróżnienie - Gabriela Dyduch

w kategorii uczniów klas III w dziedzinie poezji

wyróżnienie - Zofia Bałazy

II miejsce zdobyła - Weronika Ratajczak

I miejsce zdobyła - Zuzanna Domżał

w kategorii uczniów klas IV w dziedzinie poezji

wyróżnienie - Gabriel Biernacki

II miejsce - Jadwiga Ćwikowska - Paulina Spinczek

w kategorii uczniów klas V w dziedzinie prozy

wyróżnienie -Zofia Surdel

w kategorii uczniów klas V w dziedzinie poezji

wyróżnienie - Emilia Gońda

III miejsce zdobyła - Emilia Kulesza

II miejsce - Alicja Kotlarczyk

Wychowawcy klas 3

Poloniści klas 4-5

SP 22 Tychy

XX Rejonowy Konkurs Twórczości Literackiej o Laur Rafała Pomorskiego

15.12.2016

Zuzanna Domżał-I miejsce
Zosia Bałazy-wyróżnienie

W. Szynawa
W. Szynawa

Klub Kolarski GRONIE

Najliczniejsza grupa zorganizowana

15.08.2016r.

Rybacki Jarosław, Pająk Paulina, Polczyk Szymon/ I miejsce dla grupy szkolnej- puchar

L. Bratek

Klub Kolarski GRONIE

Najmłodszy uczestnik

15.08.2016r.

Rybacki Jarosław/najmłodszy- statuetka

L. Bratek

PTTK Mikołów

Rzutki do celu

10.09.2016r.

Stacewicz Natalia/ I miejsce

L. Bratek

Klub Kolarski GRONIE

Najliczniejsza grupa zorganizowana

30.11.2016r.

Rybacki Jarosław, Nowok Marta, Pieczara Patrycja, Pieczara Gabriela, Michalska Małgorzata, Hejczyk Franciszek, Ochojski Kamil, Wojciechowski Mateusz, Pająk Paulina, Puchalski Konrad, Wawer Krzysztof, Ziobro Igor/ I miejsce dla grupy szkolnej- puchar

L. Bratek

Wydział Katechetyczny

Konkurs Wiedzy Biblijnej

1.12.2016 r.

Udział: M. Biernacki, P. Pieczara, Z. Lis

D. Kupień

Wojewódzki

Kuratorium Oświaty w Katowicach

Szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

24.11.2016

Julia Weremczuk VIa

Marta Nowok VI c

Nauczyciele j. polskiego

MDK nr 1 Tychy

Wojewódzki Konkurs Pieśni Patriotycznej „ Nad nami orzeł biały”

18.10.2016

Zespół wokalny „Muzyczna przygoda” II miejsce i występ na Gali konkursu 23.11.2016

 

Joanna Pudełko

Ogólnopolski

Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze.

 

Ogólnopolski konkurs plastyczny „ Ilustracja do wybranego utworu Jana Brzechwy” .

30.09.2016

Alan Walo 3f, Wiktor Wrzesień 2f, Filip Bodzioch 1a, Wiktor Mika 1a, Dawid Pałubicki 1a, Jakub Kryjak 1a, Tymon Kryjak 2e.

A.Osińska

M. Pstragowska

Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.
Departament Gospodarki Morskiej

w Warszawie.

Konkurs plastyczny ogólnopolski pt. „Do czego MORZE służyć może?”

 

21.10. 2016r.

Wojciech Drapiński 2c, Nataniel Rytel 2c, Jan Antecki 2c.

 

A.Osińska

M. Pstragowska

Watch Guard Technologies

Konkurs plastyczny pt. „Strażnicy sieci”

Grudzień 2016

 

Justyna Zabielska

Katarzyna Ścieszka

Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze. Konkurs plastyczny „Ilustracja do wybranego utworu Jana Brzechwy”

 Konkurs plastyczny „Ilustracja do wybranego utworu Jana Brzechwy”

 30.09.16r.

Udział w konkursie  i reprezentacja naszej szkoły:

Derya Yilditz

Paulina Drapińska

Maja Redzik

Anna Pilarczyk

Lena Musialska

Wojciech Drapiński

Dominik Botor

M.Burzyńska

M.Mitoraj

 

Fundacja Orange Bezpiecznie Tu i Tam. Rywalizacja na słowa „Bezpiecznie tu i tam”

Rywalizacja na słowa „Bezpiecznie tu i tam”

07.11.16r.

Udział w konkursie  i reprezentacja naszej szkoły:

Oliwia Chwolka

Magdalena Pichniarczyk

 

M.Burzyńska

M.Mitoraj

 

Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Środlądowej. Departament Gospodarki Morskiej. Warszawa.

III Edycja Konkursu Plastycznego „Do czego morze służyć może”.

21.10.16r.

Udział w konkursie  i reprezentacja naszej szkoły:

Derya Yilditz

Lena Musialska

 

M.Burzyńska

M.Mitoraj

 

Międzynarodowy

Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz firma Learnetic z Gdańska

Konkurs informatyczny Bóbr

9.11.2016

Piotr Brzozowski- udział

Paulina Katolik udział

Zuzanna Lis- udział

Dawi Plaszczak- udział

Patryk Rypuła- udział

Zofia Surdel- udział

Zhu Maksymilian- udział

 Maksymilian Biernacki udział

Igor Bara udział

Patrycja Pieczara udział

Emilia Lehman udział

Maksymilian Bulla udział

Bartosz Pala udział

K. Ścieszka

Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz firma Learnetic z Gdańska

Konkurs informatyczny Bóbr

9.11.2016

Krzysztof Wawer udział

Dawid Topczewski udział

Gracjan Pytel udział         

Zuzanna Średnicka udział

Weronika Wygrabek udział            

Mateusz Wojciechowski udział

Joanna Fetera       udział

Antonia Słowik udział

A.  Kanclerz

Galeria zdjęć