Mundurki szkolne

Szanowni Państwo!
Dyrektor szkoły, w związku ze zgłaszanymi przez Państwa postulatami dotyczącymi stroju szkolnego informuje, że macie Państwo oprócz mundurków także możliwość uszycia:
1) bluz w kolorze granatowym, wkładanych przez głowę, bez kapturów (ze względu na bezpieczeństwo uczniów), gramatura 280 g/m2, 80% bawełna (najlepiej czesana) i 20% wiskoza;
2) koszulek Polo w kolorze białym, niebieskim lub granatowym (z kołnierzykiem), gramatura 180-200 g/m2, 100% bawełna (najlepiej stabilizowana ring-up lub czesana) i/lub
3) T-shirtów w kolorze białym, niebieskim lub granatowym, gramatura 170-200 g/m2, 100% bawełna.
Odzież, którą Państwo wybierzecie zamiast mundurków jesteście Państwo zobowiązani samodzielnie uszyć w wybranych przez Państwa punktach z zastrzeżeniem, że muszą być one zgodne z podanym przez nas wzorem, a każda sztuka bluzy, koszulki Polo czy T-shirtu musi być opatrzona logiem szkoły (do wyboru całe granatowe lub kolorowe logo, nie wolno zmieniać proporcji logo), którego wzór, kolorystyka, wymiary oraz symulacja umiejscowienia na odzieży, zostaną opublikowane w dniu 15 października 2018 r. na stronie internetowej szkoły.
Jednocześnie, bardzo proszę o zwrócenie uwagi na jakość wydruków logo oferowaną przez firmy/drukarnie, które Państwo wybierzecie, tak aby logo szkoły nie ścierało się z bluz czy koszulek po jednym lub kilku praniach.
Strój szkolny, który Państwo wybierzecie obowiązuje od 19 listopada 2018 r.

Aldona Iwaniuk

Bluza_SP_22.pdf